VETEX – profesionáli od podlahy

Koberce

V ponuke máme koberce nie len metrážové koberce ale aj kobercové štvorce od rôznych výrobcov. Kompletnú ponuku si môžete pozrieť nižšie.

Koberce metráž

V ponuke máme koberce od týchto dodávateľov

Halbmond Teppichwerke

Názov Halbmond sa stal synonymom kvality založenej na dlhoročných tradíciách viac ako 130 rokov. V ponuke je 20 rôznych kolekcií pre individuálne požiadavky klientov. Hotelové kolekcie majú svoj vlastný charakter a dávajú okoliu jedinečný vkus. Vibráciu nočného života môžete zažiť s kolekciou určenú pre kasína, bary, reštaurácie a salóniky. Nechajte sa presvedčiť jedinečnými kolekciami Halbmond.

Belakos

Spoločnosť Belakos bola založená v roku 1960, ako rodinný výrobca kobercov. Odvtedy sa rozrástla na veľkoobchod s kobercami a PVC a dnes je popredným európskym trhovým partnerom pre mnohých developerov a developerských projektov. Koberce Belakos prichádzajú vo všetkých druhoch a farbách. Či už hľadáte atraktívne teplé koberce, alebo na údržbu prijateľné luxusné koberce, nájdete ich v Belakos!

TAPIBEL

Spoločnosť Tapibel sa zaoberá výrobou kobercov od roku 1970 a sídli v Belgicku. Ponúka koberce zostavené podľa obchodného triedenia na bytové s triedou záťaže 21 – 31 a záťažové koberce, určené do komerčných priestorov s triedou záťaže 32 -33. Táto skupina je vhodná do kancelárskych priestorov, administratívnych budov, či recepcií. Vďaka certifikátu Ultra Fresh, zostanú dlhú dobu svieže a odolné proti škvrnám, vďaka čomu získavajú vyššiu životnosť.

LANO

Lano sa zaoberá výrobou kobercov pre obytné a komerčné priestory a vźrobou syntetickej okrasnej trávy. Obraz kvalitného výrobcu, spojený s vrcholovým dizajnom, je výsledkom integrovaného výrobného procesu, ktorý umožňuje presnú kontrolu kvality vo všetkých fázach výroby. Koberce svojim dizajnom a farebnou škálou, skvelo zapadnú do každého priestoru a nesklamú ani vysokou triedou záťaže. Šetrnosť k životnému prostrediu je na prvom mieste.

Kobercové štvorce

Tento typ kobercov nám dodávajú

Halbmond Teppichwerke

Halbmond je synonymom kvality založenej na tradíciách už viac ako 130 rokov. Predstavujeme Vám množstvo produktov a kolekcií, ktoré uspokoja požiadavky každého klienta. Kolekcia s geometrickými tvarmi dá okoliu jedinečný vzhľad a vibráciu nočného života môžete zažiť s kolekciou Nightlife tiles určenou pre kasína, bary, reštaurácie. Kolekciou mega TILES vytvára Halbmond nové rozmery. Nechajte sa vtiahnuť jedinečnými kolekciami Halbmond.

Belgotex

Dizajnový šampión v ťažkej váhe založený v roku 1960, ako rodinný výrobca kobercov. Odvtedy sa rozrástla na veľkoobchod s kobercami a PVC a dnes je popredným európskym trhovým partnerom pre mnohých developerov na developerských projektov. Teraz v nových a jasných farbách, ponúka neobmedzené kombinácie. Univerzálne, robustné a spoľahlivé - také sú kobercové štvorce Berber Point 920, voľba číslo 1 pre architektov.

TAPIBEL

Kobercové štvorce Tapibel vo formáte 50 x 50cm s bittumenovým podkladom, perfektne ležia a nevlnia sa. Sú zhotovené inovatývnymi technológiami a materiálmi, ktoré spĺňajú najvyššie medzinárodné štandardy bezpečnosti pre životné prostredie. Vlákno má vysokú pevnosť a odolnosť proti mechanickému namáhaniu a má antistatické vlastnosti. Nespočetné množstvo dizajnov a farebných kombinácií povoľujú uzdu Vašej fantázií.

Scroll to Top