VETEX – profesionáli od podlahy

Športové povrchy

Junckers, Gerflor, Grabo a JUTA sú jedny z najlepších športových povrchov používaných na športoviskách po celom svete.

Športové povrchy

JUTA

Samotná značka JUTA má viac ako 100 rokov a organizácia je jedným z najuznávanejších svetových výrobcov geosyntetických materiálov. JUTA spracováva polypropylén a polyetylén pre technické textílie a povrchy. Tieto dlhoročné skúsenosti nám umožňujú garantovať vysokú kvalitu a trvanlivosť našich produktov. Ich štruktúra, zloženie a montáž spĺňajú najvyššie kvalitatívne požiadavky. Profesionalita, inovatívnosť a flexibilita sú základnými atribútmi nášho tímu. Náš kreatívny prístup je kľúčom k vynikajúcemu zákazníckemu servisu. Firma JUTA je taktiež oficiálnym FIFA licencovaným výrobcom umelej trávy.

Junckers

Junckers je popredným európskym výrobcom športových podlahových systémov z pevného a tvrdého dreva. Už desaťročia uspokojuje potreby širokej škály zákazníkov – telocvične, viacúčelové športové haly, súkromné aj štátne športoviská, až po miesta globálneho významu, akými sú napríklad Olympijské hry. Junckers je jediný výrobca drevených podláh, ktorý rozvíja a vyrába aj vlastný sortiment lakov, olejov a povrchových úprav dreva. Produkty Junckers Woodcare sú dokonale prispôsobené na požiadavky akéhokoľvek športu a využitia. Kvalitou a jednoduchou inštaláciou, patrí medzi najpopulárnejšie športové podlahové systémy.

GERFLOR

Riadime sa heslom Šport pre všetkých! Viac ako 60 rokov skúseností prináša na trh športových podláh firma Gerflor. Produkty poskytujú vysokú úroveň komfortu a bezpečnosti, ktorá je vhodná pre všetky druhy športových a voľno časových aktivít. Veľká schopnosť absorpcie nárazov je jednou z popredných vlastností. Jednoduchá inštalácia pomocou systému Dry-Tex uľahčuje využitie produktov. Široký sortiment, množstvo farieb a dekórov pre Vašu športovú pluchu nájdete pra've u tohto dodávateľa.

GRABO

Maďarská firma GRABOLAST s vyše 110 rokov dlhou tradíciou dodávajúca podlahy do viac ako stovky krajín. V ponuke majú najmä kvalitné PVC, športové podlahy ale v dnešnej dobe aj špeciálne podlahy s vysokou pridanou hodnotou, ako sú inštitucionálne, výstavné, športové a automobilové podlahy. Motom tejto firmy v podnikaní je ponúkať najvyššiu kvalitu a prispôsobivosť a inováciu považujú za kľúč k úspešnému podnikaniu. Celá produkcia je situovaná v Maďarsku a vyše 90% tvorí vývoz do zahraničia.

Scroll to Top